להזמנות חייגו

09-956-48-50

מתנה ליולדת מפנקת ומיוחדת

כל התחום של מתנות ליולדות התפתח מאוד בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מחפשים להעניק מתנות לידה מיוחדות ומקוריות לבחרות ומכרות שילדו. ההתפתחות הזו התרחשה במקביל לצמיחה בכל עולם הצרכנות השופע בשוק המערבי. הצרכנות המודרנית הקניות דרך האינטרנט, הפרסומות, הקופונים וכל השאר הולידו אין סוף מוצרים חדשים בכל תחומי הצריכה וביניהם כמובן בתחום של מתנות לידה.
כאשר מחפשים מתנה מקורית ליולדת, אפשר לבחור בין קניית מתנה ליולדת עצמה ובין קניית מוצרים לרך הנולד. בקניית מתנה לתינוק, הבחירה בדרך כלל קלה יותר כי מתמקדים בחיפוש אחר ביגוד ראשוני מיוחד או צעצועים מקוריים, אך כאשר מחפשים מתנה ליולדת, אפשר להיות יותר יצירתיים. התקופה שלאחר הלידה אינה פשוטה עבור אף אחת וכדאי ורצוי לחפש רעיון מקורי למתנת לידה מיוחדת שתפנק את היולדת ותוריד ממנה קצת לחץ.

רעיונות למתנות לידה מפנקות

- יום פינוק בספא- אין כמו פינוק אמיתי של עיסוי מוצלח, ג'קוזי מבעבע וסאונה חמה כדי להתמסר לרוגע ושלווה לכמה שעות. כל אישה שילדה תשמח להתנתק מהטיפול האינטנסיבי בתינוק ובבית ולשקוע בעצמה קצת, מה גם שבמהלך ההריון מומלץ לא לשהות בג'קוזי וגם סוגי העיסויים המותרים מוגבלים- אז זו בהחלט יכולה להיות אופציה נהדרת. בכל ספא מקצועי ניתן לרכוש היום שוברים שיהוו מתנת לידה נעימה ומפנקת.

- הזמנת מבשלת- לא כולם מכירים את האופציה הזו, אך כאשר מחפשים מתנה ליולדת שתהיה באמת שונה ומיוחדת ומצד שני גם פרקטית- ניתן היום להזמין במיוחד חברות שבאות לתת עזרה בבית בכל התחומים. יש נשים רבות שישמחו לקבל במתנה שבוע בו הן לא צריכות לטפל בכלום מלבד בתינוק החדש ויכולות לנוח ולהתחזק כאשר הוא ישן. עזרה כזו יכולה להיות מתנה באמת מיוחדת.

- שובר למניקור/ פדיקור- כל אישה אוהבת ביום טיפוח מהנה ומרגיע. חודשי ההריון והחודשים שאחרי הלידה הם מאוד עמוסים וטרודים והרבה פעמים הטיפוח האישי נזנח בצד לצורך הטיפול בתינוק ובבית. שובר ליום פינוק במכון טיפוח יכול להיות מתנת לידה מפנקת שגם תאפשר ליולדת לחזור לטפח את עצמה וגם תיתן לה חופש של כמה שעות להתרכז בעצמה.