להזמנות חייגו

09-956-48-50

ימי הולדת לילדים בני 16 – יום הולדת עם חיות....


כאשר מגיע יום הולדת 10 של הבן שלנו או הבת שלנו ההתרגשות בבית ובמשפחה שלנו היא רבה. איך חוגגים ימי הולדת לילדים בני 10? אם אנחנו רוצים לערוך לבן או לבת שלנו מסיבת יום הולדת 10 מקורית אנחנו יכולים לעשות אותה בגן חיות או עם הפעלה של חיות. אנחנו יכולים למשל לשכור מאלף כלבים שיעשה לילדים במסיבה הפעלה עם אילוף כלבים. אנחנו יכולים גם לשכור אנשים שמתמחים בהפעלות של ילדים עם חיות ולבקש מהם שיביאו מגוון חיות לחצר הבית שלנו כמו ארנבות, צבים, כלבים, חתולים ואפילו נחשים (לא ארסיים ולא מסוכנים!).


ימי הולדת לילדים בני 10 – יום הולדת בבריכה....


רעיון נוסף לחגיגת ימי הולדת לילדים בני 10 יכול להיות לחגוג את המסיבה בבריכה. יש אפשרות להגיע למכון הספא ולהשתמש בבריכה של המכון. יום הולדת בספא הוא תמיד חוויה, לילדים או לילדות. יום הולדת שנערך בבריכה הוא תמיד יום הולדת מהנה במיוחד. הילדים יכולים להשתולל במים ולשחות. חגיגה מסוג זה מתאימה כמובן בעיקר בחודשי הקיץ והיא נערכת בדרך כלל בבריכה פתוחה ולא בבריכה מקורה. יום הולדת בבריכה יכול להיות מלווה בהפעלות ואפילו בהופעה של ליצן או של קוסם. כמובן, שחשוב שנדאג שיהיה במסיבה גם כיבוד קל וארוחת צהריים קלה של פיצה או של צ'יפס.


ימי הולדת לילדים בני 10 – יום הולדת משפחתי....


ימי הולדת לילדים בני 10 הם תמיד הכי מרגשים כאשר אנחנו חוגגים זאת במסדרת המשפחה. אנחנו יכולים להזמין לבית שלנו את כל בני המשפחה המורחבת שלנו כולל סבים וסבתות, דודים ודודות ולחגוג כולם ביחד את כך שהבת שלנו או הבן שלנו הגיעו לגיל 10. מסיבה זו היא מסיבה באווירה משפחתית נעימה וחמה והיא יכולה להיות מאוד מרגשת ומהנה לכל המשתתפים בה. אם אנחנו רוצים להפוך את האווירה במסיבה למרגשת יותר אנחנו יכולים להכין מצגת של תמונות שבה יופיעו תמונות של הילד שלנו מאז שהוא היה תינוק ועד היום.
לסיכום, ניתן לומר שיום הולדת 10 היא יום הולדת מרכזי בו הילדים שלנו חוגגים עשור ראשון לחייהם וכדאי לנו להשקיע במסיבה שמציינת זאת.