להזמנות חייגו

09-956-48-50

אין כמו עיסוי בספא מארוק. אנחנו עשויים להזדקק לו לאחר כמה ימים קשים פיזית או רגשית, בעקבות איזושהי בעיה גופנית שאנחנו מעוניינים לפתור. אבל איך אנחנו יכולים לדעת איזה עיסוי הוא המתאים ביותר עבורנו ולמצבנו הגופני והנפשי? ובכן, אספנו עבורכם את העיסויים הנפוצים ביותר כיום, כדי שתוכלו לדעת במה לבחור בשעת הצורך. תבלו.

עיסוי איירוודי

עיסוי איירוודי, המבוסס על חוכמה ומסורת עתיקים מתת היבשת ההודית, נמשך כשעה ורבע ומבוצע בעדינות. המטפל עובר על כל הגוף, מכף רגל ועד ראש, ומורח שמן שומשום חם שמקדם הרפיה ורגיעה. העיסוי יעיל במיוחד במצבי עומס ולחץ שיוצרים כאבי ראש, תשישות, מערכת חיסון מוחלשת וכדומה. העיסוי מתבצע בעירום מלא.

עיסוי נשים בהריון

לא כל הגופים נבראו שווים ודומים, וכפי שכל אשה יודעת, כשהיא בהריון הגוף החדש שלה שונה במידה לא מועטה מהגוף שהיה לה טרם ההריון. המטופלת שוכבת במהלך הטיפול על מיטה מיוחדת כדי להתכונן לטיפול שכולל הרפיה מלאה: לחיצות על בית החזה, תרגול נשימה עמוקה וסוגי נשימות אחרים, טיפול רפלקסולוגי שמשרה שלווה, מפחית מחשבות טורדניות, מרגיע את הגוף ומכין לקראת שינה טובה ונעימה.

עיסוי תאילנדי

בעזרת לחץ על הגוף ומתיחות, מצליח עיסוי תאילנדי לשחרר אנרגיות חסומות ולהחזיר את האיזון לגוף, להשיב את הזרימה של האנרגיה במרידיאנים השונים בגוף וליצור חיות מחודשת בכלל האיברים. העיסוי ידוע בכך שבעת הטיפול, המטפל שם את כל כובד משקלו על חלקים בגוף, נשען עליהם, מושך ולוחץ, לעיתים בחוזקה, בהתאם להעדפות המטופל. העיסוי מגביר את הגמישות, מאריך את הגידים, מזרים את הדם, מאזן את השרירים ובסופו של דבר מייצר תחושת עוררות ושמחה.

עיסוי ארומתרפי

עיסוי ארומתרפי הוא טיפול בשמנים ריחניים המשלבים בין מגע עדין ונעים לתמציות שמנים אתריים המופקים משורשים, צמחים, עשבים וכד', שנבחרו בהתאמה לסיבה בגינה נקבע העיסוי. האצבעות מחדירות את השמן לכל נקבוביות העור שבאזור, בדרכו למערכת הדם, ומשם – לכל האיברים. התוצאה היא זירוז חילוף החומרים, הגברת האיזון בגוף ובנפש ויצירת תחושת שלווה ורוגע, לא מעט בזכות הריח (ארומה) המופק מהתערובת שמשמשת כשמן העיסוי.

עיסוי שוודי

העיסוי השוודי הוא אחד הנפוצים בעולם. פותח על ידי פרופ' הנדריק לינג אי שם בתחילת המאה ה-19 ונועד להמריץ את פעילות מערכת הלימפה ואת זרימת הדם. העיסוי לוקח בחשבון את המטופל בראייה הוליסטית – המצב הנפשי והגופני הכללי, ולא עם דגש על הבעיה הפיזית הנקודתית לשמה נערך העיסוי. המטרה של העיסוי הוא להפחית מתחים ולחצים על ידי עבודה על השרירים והרקמות הרכות בגוף. השרירים התפוסים משתחררים ויוצאים ממנו בתחושת התחדשות אמיתית.

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי הוא נקודתי ומגיע לפתור בעיה פיזית ספציפית, להבדיל מעיסויים לגוף כולו. המטפל מתמקד במוקד הבעיה ובשרירים וברקמות הסובבות, תוך שימת דגש על הרובד הפיזי, ולא על הרובד הנפשי. הידע עליו מבוסס עיסוי רפואי הוא זה של הרפואה המערבית (אנטומיה, למשל) ועשוי לבוא כתמיכה לטיפולים רפואיים קונבנציונליים אחרים. המטפל מניע את הרקמות הרכות ומפעיל את מערכת העצבים, נוזלי הלימפה, מערכת הנשימה, כלי הדם ועוד, מה שמקל באופן משמעותי על כאבים כרוניים ופציעות ספורט, כמו תנועה מוגבלת, התכווצות שרירים, וגם לחץ דם גבוה, דלקות ועוד.