להזמנות חייגו

09-956-48-50

ספא מרוקאי - הטוב שבכל העולמות

מה עולה בדמיונכם, כשאתם חושבים על ספא מרוקאי? סיפורי אלף לילה ולילה עם כל הצבעים שבהם, החושניות, האקזוטיקה והמסתורין?
בדיוק כך מרגישים כשמגיעים לספא מארוק שבהרצליה. כי הרי מה יותר מתאים לשלווה ורגיעה נפשית מאשר אירוח מרוקאי מסורתי?

עיצוב
ספא מרוקאי הוא בעצם ספא שמשלב את הטוב שבכל העולמות, חדרי טיפולים מקצועיים ומאובזרים, צבועים בצבעים חמים ומזמינים, צמחייה עשירה בכל הספא, ורהיטים שמזמינים להתיישב בהם, ולשקוע בתוך הקסם של עולם המזרח.

אוכל
אירוח מרוקאי לא יהיה שלם בלי אוכל טעים, מהמשובחים ביותר שיש, שיתלווה לאירוח המדהים בספא. בספא מארוק ניתן לבחור שילוב של ארוחות אותנטיות וטעימות להפליא, שמביאות את הניחוחות המרוקאיים האקזוטיים לכאן ולעכשיו.

מגוון טיפולים
ספא מרוקאי משלב בין האווירה האותנטית המיוחדת של המזרח לבין הטיפולים מעולם המזרח הרחוק. בספא מארוק מציעים את כל סוגי הטיפולים, הקיימים ובנוסף גם טיפולי קוסמטיקה מקצועיים ומפנקים.

אווירה
ספא מרוקאי הוא השילוב בין טיפולי ספא לבין אווירה. והרי אווירה היא זו שעושה את ההבדל בין ספא ללא ייחוד לבין ספא מרוקאי, שמציף את החושים שלכם באווירה מדהימה, קסומה, שגורמת לכם לא לרצות לעזוב לעולם.
השילוב בין הצבעים לצמחייה, לסידור הריהוט, שילוב המעבר בין הפנים לחוץ, בשילוב מוזיקה המתנגנת ברגע, מכשף אתכם ברגע שתגיעו לשם.

אירועים
ניתן לערוך כל אירוע העולה בדעתכם בספא מרוקאי. זה יכול להיות יום הולדת, מסיבת רווקות, יום גיבוש וכיף לעובדים או יום נישואים רומנטי. בכל מקרה זה יהיה אירוע מנצח, כי הרי אי אפשר לטעות. כל מי שיוזמן לאירוע בספא מרוקאי, יחווה את הטיפולים המדהימים במקום, ינשום לתוך עיניו ונשמתו את האווירה שבמקום, יטעם מהמטעמים המוגשים, ויבין שהוא היה באירוע מדהים.
בנוסף, ניתן לערוך במקום מגוון סדנאות והרצאות באולם הכנסים המאובזר שנמצא במקום.


רומנטיקה
הרי אין אווירה רומנטית יותר מזו הטבולה בקסם אקזוטי ובניחוח המזרח. ספא מארוק מציע את החוויה הרומנטית האולטימטיבית, פינוק זוגי הכולל מגוון טיפוליים זוגיים הנעשים במקביל. למשל, מה דעתכם על אמבט זוגי בחלב? או בשמנים? מלווה במוזיקה מרגיעה ורומנטית, תאורת נרות עמומה ויין מהמשובחים שיש. ניתן לקנח את החוויה הרומנטית בארוחה רומנטית לא פחות בבית הקפה הנמצא בצמוד - על טהרת הקולינריה המרוקאית.
אז למה אתם מחכים? בואו להנעים את זמנכם בספא מרוקאי אותנטי.