להזמנות חייגו

09-956-48-50

שיקולים בהזמנת טיפול ספא – איך תדעו מהו הטיפול המתאים לכם ביותר?

כשבאים ליום כיף בספא או אפילו כשמתקשרים להזמין מקום, אחת השאלות שתישאלו בדרך כלל היא מהם הטיפולים שאתם מבקשים לעבור במהלך הביקור. האם תעדיפו עיסוי שוודי או עיסוי באבנים חמות, רפלקסולוגיה או אולי טיפול פנים? ומה עם טיפולים ייחודיים אחרים שהמכון מציע, כיצד תוכלו לבחון אותם אל מול שיקולים בהזמנת טיפול ספא, כיצד לבחור את הטיפול המתאים לכם, את זה שיענה לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, וכזה שיאפשר לכם להרגיש את ההנאה מחלחלת עד קצות האצבעות?

שיקולים בהזמנת טיפול ספא – אבל מה המשותף לכולם?

המשותף לכל טיפולי הספא שתפגשו במכון הוא העובדה, כי כולם שמים את המטופל במרכז ומתמקדים בו באופן מלא. מטרתו של טיפול בספא היא למלא את המטופל באנרגיות חיוביות, לנתק אותו מתלאות היומיום, לפנות את ראשו ממחשבות מלחיצות ולהחליף את כל אלה בשלווה וברגיעה. בין אם מדובר בטיפול ספא רפואי, הוליסטי או כזה שנראה למטרות פינוק בלבד, בכולם המטרה היא לאפשר למטופל להתמסר לרגע עצמו, וכשבוחנים את אותם שיקולים בהזמנת טיפול ספא – הרי שנושא ההתמקדות במטופל הוא המשותף לכולם.

ריכוז הרלוונטיים שבהם

להלן כמה מהשיקולים שיסייעו לכם לבחור את סוג הטיפול המתאים לכם ביותר:
  1. האם אתם סובלים מבעיה בריאותית כלשהי? אם למשל אתם סובלים מכאבי גב וצוואר, או אז שיאצו יוכל מאוד לעזור, אם יש לכם בעיית עור כלשהי שטיפול פנים יתאים לה בדיוק, ואולי דווקא עיסוי שוודי לרקמות יסייע לכם לטפל בכאבי הראש ונדודי השינה שתוקפים אתכם כבר זמן רב ? לכל חולי, דווי או כאב מתאים סוג אחר של טיפול ספא, ואם תספרו ליועצי הספא מה כואב לכם, אלה יוכלו לסייע לכם בבחירת הטיפול המתאים.
  2. איזה סוג מגע אתם אוהבים ? עדין ומלטף או אינטנסיבי ועמוק? כל סוג של טיפול ספא מתאפיין באופן אחר של לחץ על שרירי הגוף והאיברים, על אינטנסיביות שונה של קצב הטיפול, וכדאי שתציינו מה אתם אוהבים יותר ופחות, על מנת שתוכלו ליהנות באמת מהטיפול ולא לסבול לאורכו . מובן גם כי מכוני ספא שונים נותנים טיפולים מעט שונים ויש לבדוק היטב לפני.
  3. ואולי תעדיפו טיפול הוליסטי? שיקולים בהזמנת טיפול יכולים להשפיע גם על בחירת טיפולים המתמקדים יותר בקשר שבין הגוף והנפש. אלה הם הטיפולים ההוליסטיים שיכולים לסייע מאוד בהתנתקות מתלאות היומיום ובהתמקדות בפנים, בנפש ובצרכיה.